آموزش ثبت نام بروکر ارانته + لینک سایت اصلی Errante

3199 بازدید
بروکر ارانته

 

بروکر ارانته از جوان‌ترین بروکرهای تاسیس شده در سطح جهانی است که در مدت بسیار کوتاه، توانسته بروکرهای نام آشنای قدیمی را پشت سر گذاشته و تبدیل به یکی از اولین انتخاب‌ها در سرتاسر جهان شود. این کارگزاری، همه‌ی پارامترهای کیفی و کمی یک بروکر معتبر و قابل اعتماد را داشته و علاوه بر آن، مزایای متعددی را برای مشتریان خود به همراه دارد.

در این مقاله قصد داریم تا زیر و بم ارانته فارکس Errante را بررسی کرده و نقاط قوت و معایب بروکر ارانته را به شما بگوییم. طبیعتا انتخاب بروکر باید بر مبنای استراتژی شخصی و نقاط قوت بروکر انجام شود. به همین جهت پیشنهاد می‌کنیم تا پیش از انتخاب نهایی، مطمئن شوید که بروکر Errante، انتخاب درستی برای شما خواهد بود.

 

تاریخچه تاسیس بروکر Errante

بروکر ارانته در سال 2018 میلادی (سال 1397) تاسیس گردید و دفتر اصلی خود را در کشور قبرس (پایتخت بروکرهای فارکس جهان!) برپا کرد. مدت بسیار کوتاهی بعد و در سال 1399، این کارگزاری وارد بازار ایران شد. 

در آن زمان، افراد کمی نام این کارگزاری را شنیده بودند و هنوز نتوانسته بود که اعتماد کاربران متعددی را جلب کند. اگرچه این کارگزاری رگولاتوری آفشور مورد نیاز برای فعالیت در ایران (و مناطق مشابه) را دریافت کرده بود، اما هنوز هم بسیاری از تریدرها نسبت به ماندن ارانته در ایران، مطمئن نبودند.

این کارگزاری که تحت مدیریت لناس ثوما Lenas Thoma قرار دارد، تاکنون چندین جایزه دریافت نموده و توانسته در همین زمان اندک از بدو تاسیس، دیوار افتخارات خود را رنگارنگ نماید. آخرین برگ زرین این بروکر، دریافت نشان Fastest Growing Broker از Ultimate Fintech AWARDS در سال 2021 میلادی بوده است. پیش از این نیز جوایز Best Trade Executions و همچنین Best Forex Newcomer را در همان سال دریافت نماید. این سه افتخار فقط در سال 2021 میلادی نصیب Errante شده و در سال‌های قبلی نیز چندین عنوان و مقام مهم را نیز کسب کرده است.

 

 

بررسی رگولاتوری بروکر ارانته (Errante)

کارگزاری ارانته از معدود بروکرهای فعال در ایران است که دو رگولاتوری دریافت کرده است. رگولاتوری اول توسط CySecEU ارائه شده که یکی از قدرتمندترین و معتبرترین رگوله‌های جهانی است و رگوله دوم نیز از طرف Sychelles FSA به این کارگزاری داده شده است.

 احتمالا می‌دانید که رگولاتوری FSA از مدل آفشور بوده و تحت این رگولاتوری، بروکرها اجازه‌ی فعالیت در ایران را دارند. از طرف دیگر، رگوله CySecEU با شماره ثبت 383/20 مخصوص مشتریان اروپایی و سایر نقاط جهان است.

 

 

انواع حساب ارانته (Errante)

بروکر ارانته Errante که با شعار Trading Made Personal وارد حوزه‌ی خدمات فارکس شده است، چهار حساب معاملاتی مجزا را برای کاربران خود در نظر گرفته است. در ادامه، هر حساب را به صورت مجزا بررسی کرده و نقاط قوت و ضعف هر یک را بیان خواهیم کرد.

 • حساب ECN Standard

حساب پایه‌ی کارگزاری Errante با نام ECN Standard ارائه شده که کمترین مبلغ واریز به آن معادل 50 دلار، اسپردها متغیر از 1 پیپ، بدون کمیسیون و قابل تبدیل به حساب اسلامی بوده، همچنین بونوس 30 درصدی برای واریز اولیه در نظر گرفته شده است. شرایط در این حساب (در مقایسه با سایر بروکرها) به حدی خوب است که شاید نیاز به معرفی سایر حساب‌ها هم نباشد.

 

 • حساب Premium

حساب Premium بروکر ارانته تمامی مزایای حساب استاندارد را داشته، اما حداقل واریز به 1،000 دلار افزایش یافته و همچنین حداقل میزان اسپرد به 0.7 دلار کاهش یافته است. برای کسانی که قصد دارند با بودجه‌ای بیش از 1،000 دلار فعالیت خود در فارکس را شروع کنند، این حساب طبیعتا انتخاب بهتری نسبت به حساب استاندارد است.

 

 • حساب VIP

اگر واریز اولیه برای شروع معاملات را به بیش از 5،000 دلار افزایش دهید، امکان بهره‌مندی از حساب VIP را خواهید داشت. در این حساب، میزان حداقل اسپرد شناور به 0.2 پیپ کاهش یافته، اما کمیسیون بر روی معاملات لحاظ خواهد شد. حداقل میزان کمیسیون به ازای هر لات معاملاتی، معادل 3 دلار در نظر گرفته شده که در مقایسه با سایر بروکرها، بسیار پایین است.

 • حساب Tailor Made

در زبان انگلیسی، از Tailor Made در جایی استفاده می‌شود که ریش و قیچی دست خودتان باشد! منظور بروکر ارانته از این نامگذاری این است که این حساب، کاملا مطابق با خواست کاربران در نظر گرفته شده است. میزان اسپرد این حساب به حداقل 0 پیپ کاهش یافته و کمیسیون نیز به 2 دلار به ازای هر لات کاهش یافته است. برای استفاده از این حساب، نیاز است تا با سرمایه‌ی حداقل 15،000 دلاری وارد معاملات شوید.

 

 

مقایسه انواع حساب‌ها در بروکر ارانته (Errante)

برای بررسی ساده‌تر، مزایا و امکانات تمامی حساب‌ها را در جدول زیر نمایش داده‌ایم. در نظر داشته باشید که بروکر ارانته، سقف لوریج یا همان اهرم را معادل 500 در نظر گرفته شده، تمامی حساب‌ها قابلیت تبدیل به حساب اسلامی را داشته و بونوس یا پاداش واریز برای تمامی حساب‌ها فعال می‌شود. بنابراین، این چند پارامتر مهم در میان حساب‌ها هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

مقایسه انواع حساب در بروکر ارانته

همچنین بهتر است بدانید که لوریج یا اهرم 500، بیشینه اهرم قابل استفاده در کشورهایی است که تحت رگولاتوری FSA فعالیت می‌کنند. در کشورهای تحت پوشش رگوله CySec این عدد به 30 کاهش یافته و همچنین غرامت 20،000 دلاری برای کاربران در صورت بروز مشکل از سمت ارانته در نظر گرفته شده است. متاسفانه کاربران ایرانی تحت نظارت رگوله‌ی FSA قرار داشته و حتی در صورت بروز مشکلات از سمت ارانته، این غرامت پرداخت نخواهد شد.

در بروکر ارانته و در بخش تحت نظارت رگولاتوری سیشل FSA، بیشینه اهرم قابل استفاده برای معامله جفت ارزهای فارکس و طلا معادل 500، برای شاخص سهام و انرژی معادل 100، برای سهام معادل 20 و نهایتا برای رمز ارزها معادل 10 در نظر گرفته شده است.

 

 

بهترین حساب معاملاتی ارانته و ارزیابی اسپرد حساب استاندارد ارانته (Errante)

همانطور که متوجه شدید، تمامی حساب‌های این کارگزاری در مقایسه با سایر بروکرها، کمترین کارمزد و کمیسیون را در نظر گرفته‌اند. بنابراین، انتخاب از میان این حساب‌ها تنها بستگی به موجودی و سرمایه‌ی اولیه تریدر برای ورود به بازار فارکس داشته که هرچقدر این سرمایه بیشتر شود، Errante مزایای بیشتری را برای مشتری در نظر خواهد گرفت.

از آنجایی‌که اسپردهای ارانته به صورت متغیر تعریف شده‌اند، در دو بازه‌ی زمانی مختلف که یکی مصادف با سشن نیویورک و دیگری مصادف با سشن لندن بود، میانگین اسپرد چند دارایی اصلی این کارگزاری را ارزیابی نمودیم. نتیجه‌ی این ارزیابی که برای حساب استاندارد ECN ارانته انجام شده، در جدول نمایش داده شده است.

با بررسی آمار و ارقام بدست آمده، مشخص است که بازه‌ی تغییرات اسپرد در بروکر ارانته کاملا منطقی و اندک بوده و همچنین هنگام افزایش نیز نسبت به سایر بروکرها، بهتر است.

 

مقایسه اسپردها در بروکر ارانته

مقایسه اسپردها در بروکر ارانته

نمادهای قابل معامله در Errante

به نقل از وب سایت انگلیسی زبان ارانته، این کارگزاری 6 دسته‌ی مختلف از نمادها را برای تریدرها فراهم کرده است. این دسته‌ها شامل فارکس، رمزارها، سهام، انرژی و شاخص‌ها است. Errante امکان معامله‌ی 50 جفت ارز فارکس، فلزات گرانبها (طلا، نقره، پلاتین، مس و …)، انرژی (نفت، گاز، گاز طبیعی و …)، 7 کالای اساسی (قهوه، شکر، کتان، پنبه و …)، 11 شاخص بورس مهم (داوجونز، اس اند پی 500، بورس ژاپن، آلمان، استرالیا، انگلستان و …)، 17 رمزارز (بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، ریپل، بیت کوین کش و …) و نهایتا بیش از 100 سهام مهم دنیا (اپل، تسلا، آمازون، گوگل، بانک آمریکا و …) را فراهم کرده است.

سبد معاملاتی این کارگزاری در مقایسه با سایر بروکرها بسیار متنوع بوده و مهم‌تر از همه این نکته است که ارانته امکان معامله‌ی 100 سهام ارزشمند دنیای را فراهم کرده است. همانطور که می‌دانید معامله‌ی سهام شرکت‌های بزرگ یکی از کم‌ریسک‌ترین و در عین حال نیز پرسودترین اقداماتی است که در بازار فارکس قابل انجام است. به همین دلیل نیز ارانته توانسته کاندید اصلی عنوان بروکر سهام در ایران باشد.

 

 

پلتفرم‌های معاملاتی

همانگونه که از یک بروکر سطح جهانی انتظار می‌رود، ارانته هر دو پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 را برای مشتریان خود فراهم کرده است. هر دو نسخه برای دسکتاپ، مک، اندروید و ios ارائه شده‌اند تا کاربران فارغ از دستگاه موجود، بتوانند با پلتفرم مد نظر خود، معاملات را انجام داده و یا رصد کنند. متاتریدر 4 ارانته قابلیت‌های مناسبی داشته که در ادامه چند مورد مهم در خصوص MT4 Errante را بررسی خواهیم کرد.

 • قابلیت معامله با یک کلیک
 • شامل 30 ابزار اندیکاتور تکنیکال (شامل اندیکاتورهای روندی، حجمی و نوسانی)
 • شامل 23 ابزار تحلیلی (خطوط، کانال‌ها، ابزارهای گان و فیبوناچی و ..)
 • شامل 9 تایم فریم (از دقیقه تا ماهانه)
 • شامل سه مدل نمایش چارت (بار، کندل استیک ژاپنی و خطی)
 • به 39 زبان دنیا (شامل فارسی)
 • قابلیت استفاده از اکسپرت‌های اختصاصی
 • قابلیت کپی تریدینگ از روی حساب سایر تریدرها

نمایی از پلتفرم معاملاتی

نمایی از پلتفرم معاملاتی

 

 

پشتیبانی فارسی زبان

یکی از معایب بزرگ بسیاری از بروکرهای جهانی فعال در ایران (مثلا روبو فارکس)، نداشتن تیم پشتیبانی حرفه‌ای پارسی زبان است. کارگزاری ارانته فارکس این مشکل را کاملا درک کرده و یک تیم تخصصی برای پارسی زبانان آماده کرده است.

 این تیم پشتیبانی همه روزه از ساعت 9 صبح الی 9 شب از طریق تلگرام و همچنین از ساعت 10:30 صبح الی 19 از طریق چت آنلاین داخل پنل کاربری، پاسخگوی سوالات فارسی زبانان (ایران، افغانستان، تاجیکستان و …) هستند.

 

واریز و برداشت

ارانته علاوه بر روش‌های واریز و برداشت مرسوم همانند استفاده از ارزهای فیات (با پی‌پال و کردیت کارت)، امکان شارژ با استفاده از پرفکت مانی و چندین رمزارز مختلف را برای کاربران خود در نظر گرفته است. همچنین این کارگزاری امکان واریز و برداشت ریالی را به کمک چندین صرافی همکاری امکان‌پذیر کرده است. به نظر می‌رسد که بهترین روش شارژ یا برداشت از این کارگزاری (که کمترین کارمزد را داشته باشد)، استفاده از پرفکت مانی است.

 

اعتبار بروکر ارانته (Errante)

حتما تا‌کنون متوجه شده‌اید که این کار گزاری جوان، توانسته در چند سال، گوی سبقت را از تمامی بروکرهای قدیمی و فعال در بازار ایران ربوده و تبدیل به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای فعالیت در بازار فارکس شود. 

جوایزی متعددی که این کارگزاری در سال 2021 میلادی برنده شد را تاکنون معرفی کردیم، اما یک نکته‌ی بسیار مهم، ارزیابی مجموعه FXEMPIRE از عملکرد این کارگزاری است. این کارگزاری، تنها کارگزاری فعال در ایران است که توانسته نشان اعتبار را از FXEMPIRE دریافت نموده و جزو بهترین بروکرهای سطح جهانی باشد.

مجموعه FXEMPIRE در حوزه‌ی نظارت و ارزیابی عملکرد بروکرها فعال بوده و یکی از منصفانه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین ارزیابی‌ها را از عملکرد بروکرها ارائه می‌دهد. در این لینک، خواهید دید که این مجموعه امتیاز 4 از 5 را به ارانته داده است و این به معنای دریافت یکی از بالاترین نمره‌ها از دید سخت‌گیرترین مجموعه ارزیابی بروکرها است.

 

سایت ارانته (Errante) فارسی

متاسفانه در ایران، سایت بروکر Errante از دسترس خارج شده و تنها روش ورود به آن، تغییر آی پی و ترجیحا استفاده از آی پی ثابت است. پس از تغییر آی پی، بر روی لینک زیر کلیک کرده تا به صفحه‌ی ثبت نام این کارگزاری منتقل شوید. 

دقت داشته باشید که از آی پی ایران، سایت باز نشده و با اخطار روبرو خواهید شد. 

 

 

آموزش ثبت نام در بروکر ارانته (Errante)

از آنجایی‌که وب‌سایت ارانته به زبان فارسی نیز برای مشتریان ارائه شده، روند ثبت‌نام تا حدودی در این کارگزاری آسان است. با این حال، در این بخش از مقاله، قدم به قدم و به صورت تصویری به شما آموزش خواهیم داد تا چگونه در این کارگزاری، حساب معاملاتی باز نمایید. در نظر داشته باشید که برای ثبت نام در بروکر ارانته به مدارک زیر نیاز خواهید داشت. بنابراین، پیش از ادامه دادن، مطمئن شوید که مدارک زیر را به همراه دارید.

 • تصویر کارت شناسایی (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه، گواهینامه و …)
 • تصویر مدرکی از محل سکونت (قبوض خدمات شهری، بیمه نامه خودرو، فیش بانکی با همراه آدرس و …)

 صفحه ثبت نام بروکر ارانته

صفحه ثبت نام بروکر ارانته

 

فرمی که در بالا نشان داده شده است، تمامی اطلاعاتی است که باید وارد نمایید تا حساب کاربری شما در این کارگزاری افتتاح شود. در ادامه، معنای هر فیلد و اطلاعات مورد نیاز بیان خواهد شد.

میخواهم ثبت نام کنم با عنوان: در این بخش باید مشخص کنید که از طرف یک شرکت سرمایه‌گذاری قصد افتتاح حساب را دارید (مشتری حقوقی) و یا به عنوان یک تریدر مستقل (شخصی) حساب را افتتاح می‌کنید. طبیعتا شما به عنوان فردی که قصد ورود به بازار فارکس را دارد، باید گزینه‌ی شخصی را انتخاب نمایید.

عنوان: در این قسمت باید جنسیت خود را انتخاب نمایید. آقایان باید گزینه Mr، خانم‌های مجرد باید گزینه‌ی Ms و نهایتا بانوان متاهل باید گزینه Mrs را انتخاب نمایند. اگرچه تفاوتی بین Ms و Mrs (از نظر تجارت در فارکس) وجود ندارد، با این حال ارانته برای احترام به خانم‌ها، هر دو لقب را در لیست خود قرار داده است.

نام، نام خانوادگی و کشور: طبیعتا برای این سه گزینه توضیح خاصی وجود نداشته و فقط باید اطلاعات را به زبان انگلیسی و مطابق با اطلاعات مدارک هویتی (مثلا پاسپورت) وارد نمایید. بعد از انتخاب ایران به عنوان کشور، پیش شماره کشور ایران (یا همان 98+) به اول فیلد شماره تلفن اضافه خواهد شد.

شماره تلفن: اگرچه در فیلد ثبت نام بروکر ارانته به آن شماره تلفن گفته شده است، اما منظور شماره تلفن همراه است. از این شماره در مرحله بعد برای ارسال کد تاییدیه استفاده شده، بنابراین صحت و در دسترس بودن آن برای تکمیل فرآیند ثبت نام بسیار مهم است.

ایمیل: ایمیل نیز همانند شماره تلفن، روشی برای ارتباط بین بروکر و مشتری بوده و به همین جهت نیز صحت و در دسترس بودن آن بسیار مهم است. هنگام افتتاح حساب جدید و یا درخواست واریز و برداشت، تمامی اطلاعات برای این ایمیل ارسال خواهد شد. پس از این مرحله نیز یک کد برای ایمیل وارد شده ارسال شده که حاوی یک کد، جهت تایید ایمیل وارد شده است.

رمز عبور و تکرار رمز عبور: این مرحله نیز توضیح خاصی نداشته و فقط باید مطمئن باشید که آن را فراموش نمی‌کنید تا نیازی به طی کردن مراحل فراموشی و تغییر رمز عبور وجود نداشته باشد.

بعد از فرم، سه گزینه به شما نمایش داده شده که زدن تیک دوم و سوم اجباری است. اما انتخاب تیک اول بستگی به نظر شخصی خود شما داشته و در صورتی که تمایل به دریافت اخبار و ایمیل‌های هفتگی ارانته دارید، می‌توانید آن را نیز فعال نمایید. در گام آخر نیز باید بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید.

وارد کردن کد تایید

وارد کردن کد تایید

در صفحه‌ی بعدی، باید کدی که از طریق ایمیل برای شما ارسال شده است را وارد نمایید. اگر ایمیل حاوی کد در Inbox شما نبود، بهتر است قسمت Spam را نیز چک کنید. در صورتی که ایمیلی دریافت نکرده بودید، می‌توانید بر روی گزینه ارسال دوباره پین کد کلیک نمایید. پس از این مرحله، وارد پنل کاربری خود خواهید شد. دقت داشته باشید که شما هنوز اجازه انجام معاملات را ندارید. اگر به صفحه دقت نمایید، یک گزینه‌ی نارنجی رنگ به شما نمایش داده شده است:

بر روی قسمتی که زیر خط کشیده شده کلیک نمایید تا وارد قسمت تکمیل اطلاعات و همچنین آپلود مدارک شوید. در اولین قسمت لازم است تا تاریخ تولد خود را مطابق با پاسپورت و به صورت میلادی وارد نمایید. سپس ملیت را برروی ایرانی قرار داده و گزینه PEP را برروی خیر تنظیم نمایید.

تمامی اطلاعات بعدی صرفا برای شناخت بهتر از موقعیت مالی شما و در جهت ارتباط بهتر تیم پشتیبانی بوده و هیچ تاثیری برروی ساخت حساب کاربری و معاملاتی شما نخواهد داشت.

با این حال توصیه می‌شود که اطلاعات مورد نیاز را کامل و صحیح تکمیل نمایید. از آنجاییکه فرم به زبان فارسی بوده و گزینه‌های قابل انتخاب نیز محدود است، در ادامه تنها نمونه‌ای از یک فرم صحیح و تکمیل شده را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تنظیم اطلاعات و پروفایل اقتصادی

تنظیم اطلاعات و پروفایل اقتصادی

پس از تکمیل اطلاعات فوق باید بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید تا آخرین گام برای ساخت حساب کاربری تکمیل شود. در صفحه‌ی بعدی، باید مدارک هویتی خود را بارگذاری نمایید. 

صفحه آپلود مدارک

صفحه آپلود مدارک

پس از تکمیل مراحل و بارگذاری مدارک مورد نیاز، بر روی گزینه آپلود کلیک نمایید. در گام بعدی، باید مدارک مربوط به احراز محل سکونت را تکمیل نمایید. 

بارگذاری مدارک در بروکر ارانته

بارگذاری مدارک در بروکر ارانته

پس از تکمیل مراحل و بارگذاری مدارک مورد نیاز، بر روی گزینه آپلود کلیک نمایید. در گام بعدی، باید مدارک مربوط به احراز محل سکونت را تکمیل نمایید. دقت داشته باشید که کدپستی ذکر شده در مدرک ارائه شده برای تایید آدرس، باید مطابق با کدپستی‌ای باشد که در فیلد فرم وارد می‌کنید. مرسوم‌ترین مدارک برای تایید محل سکونت، بیمه‌نامه خودرو به نام شخص، فیش بانکی (که کمتر از شش ماه گذشته پر شده و پاراف بانک داشته باشد) و یا قبوض خدماتی منزل به نام شما است.

اگر هیچ کدام از این مدارک را ندارید، با پشتیبانی بروکر ارانته تماس بگیرید و موضوع را با آن‌ها در میان بگذارید. بدین ترتیب اطلاعات مورد نیاز وارد شده و همچنین تمامی مدارک بارگذاری شده است. عموما بروکر ارانته مدارک را کمتر از یک روز کاری تکمیل کرده و وضعیت اکانت کاربری شما به تایید شده، تغییر خواهد کرد. پیش از تایید پروفایل، باکس اطلاعات و مدارک شما به شکل زیر است:

 صفحه تایید مدارک در بروکر ارانته

صفحه تایید مدارک در بروکر ارانته

با تکمیل مراحل فوق، مراحل ثبت نام در بروکر ارانته به پایان رسیده و از آن پس شما می‌توانید به سادگی حساب معاملاتی جدید باز کرده و پس از آن برای شارژ حساب خود اقدام نمایید. بهتر است بدانید کل پروسه‌ی ثبت نام بروکر ارانته در کمتر از 5 دقیقه تکمیل شده و در کمتر از یک روز نیز حساب شما عملیاتی خواهد شد.

 

کلاهبرداری بروکر ارانته (Errante)

با توجه به رشد سریع این کارگزاری و دریافت جوایز متعدد، سایر بروکرها همه روزه در تلاش هستند تا داستان‌هایی را در خصوص کلاهبرداری بروکر ارانته مطرح نمایند. با این حال، تاکنون هیچ موردی از رفتار ناشایست و ایجاد ضرر و زیان برای تریدرها مشاهده نشده است. در صورتی‌که کوچکترین تغییری در رفتار بروکر مشاهده شود، در این قسمت به شما مخاطبان عزیز مجموعه آی آر بروکرز اطلاع خواهیم داد.

 

دیدگاه کاربران بروکر Errante فارسی

درصورتی‌که نسبت به عملکرد بروکر ارانته نقطه نظری دارید، در انتهای مقاله و در قسمت نظرات، مطلب خود را با ما و سایر مخاطبان سایت در میان بگذارید. همچنین اگر سوال و ابهامی در خصوص عملکرد این کارگزاری دارید، سوال خود را نیز در همین قسمت وارد نمایید تا تیم کارشناسی آی آر بروکرز در کمترین زمان ممکن، پاسخ سوالات شما را ارائه دهد.

 

سوالات متداول

 1. بروکر ارانته چه سالی تاسیس شد و دفتر اصلی آن در کجا قرار دارد؟ بروکر ارانته در سال 2018 تاسیس شد و دفتر اصلی آن در کشور قبرس قرار دارد.
 2. حداقل مبلغ واریز به حساب ECN Standard در بروکر ارانته چقدر است؟ حداقل مبلغ واریز به حساب ECN Standard معادل 50 دلار است.
 3. بروکر ارانته چه دسته‌هایی از نمادها را برای معامله فراهم کرده است؟ بروکر ارانته 6 دسته نماد شامل فارکس، رمز ارزها، سهام، انرژی، شاخص‌ها و کالاهای اساسی را برای معامله فراهم کرده است.

 

4.9/5 - (11 امتیاز)
آیا این مطلب را می پسندید؟

نظرات

2 نظر در مورد آموزش ثبت نام بروکر ارانته + لینک سایت اصلی Errante

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. ارانته یک بروکر کلاه بردار هست لطفا اینا رو بزرگ نکنید این بروکر با مانورهای متقلب تریدرهای حرفه ای رو هم ضرری کرده شگردشون هم محدود کردن تریدری هست که پوزیشن هاش در سود هست سود تریدر یعنی ضرر بروکر و بالعکس خود من هفت روز در این بروکر ترید کردم چهار روز اول هر روز ۱۲۰۰ دلار برداشت زدم ولی وقتی که اراده کردند من رو ضرری کنند با دستکاری پینگ و روش هایی که خودسون وارد هستند دسترسی من به سفارشات رو محدود کردند عملا متاتریدر من جوری شد که درخواست های من رو قبول نمیکرد پوزیشن داشتم ۱۳۰۰ دلار تو سود بود بعد از درخواست بستن که برام اجرا نمیکرد سود من به ۶۰۰ دلار رسید و بعد هم معاملاتی رو که تو ضرر بودم رو نمیتونستم مدیریت کنم مخلث کلام اینکه شگرد ارانته قطعی تصنعی هست که عملا تریدر دیگه هیچ اختیاری در متاتریدر خودش نداره مخصوصا تایم امریکا سه روز متوالی در این تایم من رو‌محدود کردن به مدت ۳ ساعت و پاسخگو هم نیستن دزد نگرفته هم پادشاه هست این مطلب رو به اشتراک میگذارم تا دیگران حواسشون به این شیادها باشه که برای پول ما ایرانیا بدجور کیسه دوختند چون دستموم به جایی بند نیست

  46

  1. سلام سید عزیز
   از اینکه تجربتون رو به اشتراک گذاشتید، خیلی ممنونم. اما اینکه یه بروکر به اعتبار ارانته رو زیر سوال میبرید، خیلی جای تعجب داره. در حال حاضر، ارانته جزو معتبرترین های ایران و جهان هست. تا کنون مورد شکایتی از این کارگزاری رو ثبت نکرده بودیم. شما نفر اولی هستی که تجربه تلخی داخل این کارگزاری داشتید. اگر تعداد نظرات منفی نسبت به بروکر زیاد بشه، حتما در خصوص نوع ارزیابی این کارگزاری، اصلاح نظر میکنیم و سایر تریدرها رو هم مطلع خواهیم کرد.
   ممنون از شما و نظرتون

   54

برچسب ها:
اشتراک گذاری:
واتساپتوییترفیسبوکپینترستلینکدین